Ке?йтеринг Трускавець курорт

Повноцінний відпочинок в Трускавці, це не тільки лікувально-профілактичні процедури, але, в першу чергу - нові враження.

Якщо вам набридло сидіти в номері і читати свою історію хвороби - поїхали з нами на шашлики чи на рибалку.
Правила форуму
Наша команда ТОВ «Агенція Трускавецькурорт» з радістю організує для Вас незабутній відпочинок на природі. З нас - транспорт, шашлик, вугілля, підготовка місця відпочинку (і все тільки після узгодження з вами), з вас - трохи грошей і гарний настрій.

Ке?йтеринг Трускавець курорт

Повідомлення ad_min від 09 липня 2010, 12:38

Ке?йтеринг Трускавець курорт і вся Західна Україна - це ресторанне обслуговування, яке організується ТОВ «Агенція Трускавецькурорт» практично в будь-якому місці: в Карпатах, в Східниці, в Моршині, в Славському . Це може бути виїзний банкет, фуршет, барбекю на природі, на риболовлі, корпоративна вечірка або інша форма обслуговування. При цьому організація банкету рестораном виїзного обслуговування практично не поступається класичному формату заходу у будь-якому місці Західої України. Тому ТОВ «Агенція Трускавецькурорт» пропонує, будь яку Вашу забаганку, втілити в життя! Ви можете замовити будь-який санаторій, віллу, аппартаменти, а далі Вашим відпочинком, займемося ми. І будемо намагатися зробити його насиченим подіями та цікавим відпочинком, в місцях де ми народилися і провели все своє життя! В місцях які ми любимо і поважаємо, пам'ятаючи їх самобутню історію, культуру і кожен куточок нашої неньки України.

Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення Зображення
ad_min
Администратор
 
Повідомлення: 694
З нами з: 06 травня 2008, 22:25

Повернутись в Активний відпочинок місто Трускавець, Трускавець курорт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron
Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets ЗАТ Укрпрофтур - ослуговування туристів та туристичні групи по всій Україні :: ЗАО Укрпрофтур - обслуживание туристов и туристических групппо всей Украине :: JSC UKRPROFTOUR - reception of tourists and tourist groups throughout Ukraine