Дитячий санаторій Джерело місто Трускавець

Санаторіїв в місті Трускавець дуже багато, але переслідують вони насамперед головну ціль Трускавецькурорту - здоров'я людини!
Правила форуму
Цей форум створений НЕ ДЛЯ РЕКЛАМИ тому всі рекламні оголошення, та люди, що їх створили будуть нещадно банитися!

Дитячий санаторій Джерело місто Трускавець

Повідомлення ad_min від 09 травня 2010, 09:03

82200, Львівська область, 82200, м. Трускавець, вул. Городище, 4, 2

Дитячий санаторій "Джерело" - це єдиний в державі дитячий спеціалізований гастроентерологічний комплекс для лікування дітей віком від 6 до 16 років, з захворюваннями кишково-шлункового тракту, гепатобіліарної системи, нирок, сечовивідних шляхів та обміну речовин. Одночасно в санаторії лікується 405 дітей, більшість з них поступає із зон постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Санаторій "Джерело" загальна площа якого 5,6 Га, є єдиним будівельним комплексом, який включає в себе 4 спальних корпуси, лікувальний корпус, школу, харчоблок і адміністративний корпус, господарська зона площею 1,2 Га. В спальних корпусах розташовані 3 відділення, в кожному з яких по 135 ліжок.

Місто Трускавець розташоване так, що на його території зосереджені різні типи мінеральних вод для внутрішнього і зовнішнього застосовування, озокерит, а також сприятливі екологічні фактори. Все це створює можливість для комплексного лікування хворих з захворюваннями нирок і сечовивідних шляхів та шлунково-кишкового тракту.

Всі приміщення дитячого санаторію Джерело розташовані під одним дахом. А це дає можливість приймати лікувальні процедури прямо на місці, не покидаючи санаторій. Важливим фактором являється прийом мінеральних вод, таких як: "Нафтуся", мінеральні джерела №2, №3, №13, які знаходяться в бюветі мінеральних вод, який розташований поблизу. Важливо не переохолоджуватися після процедур, а особливо в осінньо - весняний період, а цьому сприяє розміщення лікувального корпусу в одному приміщенні санаторію. Тому, цілюще та чисте повітря, чудові краєвиди, екологічно чисті лікарські трави зроблять відпочинок приємним, радісним та корисним для Вашого здоров'я.

В структурі клініко-діагностичної лабораторії санаторію "Джерело" три підрозділи: клінічна, біохімічна, бактеріологічна лабораторії. Матеріальне лабораторне обладнання дозволяє виконувати в повному об'ємі лабораторне обстеження поступаючих на лікування дітей. Клінічна лабораторія проводить 100% обстеження дітей. Загально-клінічні аналізи сечі і крові виконуються в перші десять днів заїзду.

Біохімічна лабораторія проводить аналізи: печінкові проби, які включають визначення білірубіну, холестерину, тимолові проби, лужної фосфотази, трансамінази, загальний білок і білкової фракцій. Для розширення діапазону біохімічних досліджень працює "Полум'яний оротометр", що визначає електроліти в крові і сечі.

Це санаторій, де не тільки лікуються, а й добре відпочивають, займаються спортом, весело проводять дозвілля.

Колектив санаторію Джерело, в якому працюють висококваліфіковані медичні та педагогічні працівники, без перебільшення, вкладає в оздоровлення дітей всю свою силу і душу.
... тут рулюю я, синку :)
ad_min
Администратор
 
Повідомлення: 694
З нами з: 06 травня 2008, 22:25

Повернутись в Санаторії місто Трускавець, Трускавець курорт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron
Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets ЗАТ Укрпрофтур - ослуговування туристів та туристичні групи по всій Україні :: ЗАО Укрпрофтур - обслуживание туристов и туристических групппо всей Украине :: JSC UKRPROFTOUR - reception of tourists and tourist groups throughout Ukraine