Санаторій Карпати місто Трускавець : Трускавець курорт

Санаторіїв в місті Трускавець дуже багато, але переслідують вони насамперед головну ціль Трускавецькурорту - здоров'я людини!
Правила форуму
Цей форум створений НЕ ДЛЯ РЕКЛАМИ тому всі рекламні оголошення, та люди, що їх створили будуть нещадно банитися!

Санаторій Карпати місто Трускавець : Трускавець курорт

Повідомлення ad_min від 01 березня 2010, 17:34

Санаторій "Карпати" – це дев’ятиповерховий корпус на 442 місця, їдальня, бювет мінеральних вод, центр відпочинку, спортивний, оздоровчий, лікувально-діагностичний корпуси. На території Санаторію "Карпати" до Ваших послуг парковка машин, бари, великий парк, ресторан-музей "Гражда". Вся територія санаторію охороняється з використанням відеонагляду.

Ви відкриєте для себе не просто чарівний куточок Прикарпаття, де можна оздоровитись, змістовно відпочити. Ви відчуєте безмежну любов людей, які створили і продовжують творити цю красу.

Тут завжди високі медичні стандарти, одна з кращих методик оздоровчої фізкультури і цікавого відпочинку екзотичним присмаком. Завітавши в санаторій "Карпати" Ви завджи в цьому переконаються. А переконавшись, порекомендують друзям і близьким, адже тут завжди раді тим, хто любить життя і цінує здоров’я! А це означає продовжувати життя, яке є найдивовижнішим з усіх земних див, дарованих нам Всевишнім. На кожному поверсі, в кожному кабінеті, номері відчувається любов до праці, до фаху, до людей і до життя. І цим, власне, все сказано.

Проживання в одно- та двомісних номерах, обладнаних сан вузлами (з цілодобовим забезпеченням холодною та гарячою водою), холодильниками, телефонами внутрішнього, міського та міжнародного зв'язку, телевізорами, працює супутникове телебачення. Також є 1- та 2-місні покращені номери та двокімнатні номери "люкс".

Житловий корпус Санаторію "Карпати" розрахований на 442 місця, в тому числі 274 місця у покращених номерах та номерах "люкс".

В Санаторії "Карпати" успішно лікують: хронічні гепатити, коліти, холецистити, панкреатити, гастрити, дуоденіти, цистити, цисталгію, цукровий діабет легкого та середнього ступенів, жовчокам'яну та сечокам'яну хвороби, стан післяопераційного втручання на нирках, стан після дистанційної літотрипсії (дроблення каменів), літогенні діатези, уретрити, везикуліти, хвороби чоловічої статевої системи.
... тут рулюю я, синку :)
ad_min
Администратор
 
Повідомлення: 694
З нами з: 06 травня 2008, 22:25

Повернутись в Санаторії місто Трускавець, Трускавець курорт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron
Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets ЗАТ Укрпрофтур - ослуговування туристів та туристичні групи по всій Україні :: ЗАО Укрпрофтур - обслуживание туристов и туристических групппо всей Украине :: JSC UKRPROFTOUR - reception of tourists and tourist groups throughout Ukraine