Як попередити загострення неврологічних проявів?

Профілактика захворювань - це система заходів, спрямованих на запобігання виникненню й поширенню хвороб, на охорону здоров’я.

Як попередити загострення неврологічних проявів?

Повідомлення ad_min від 03 квітня 2012, 11:43

Як попередити загострення неврологічних проявів остеохондрозу хребта?

Людина повинна розумно ставитися до свого здоров'я. Самовиховання і самоосвіта в питаннях здоров'я людини вкрай важливо. Існує безліч способів запобігти хворобі, вплинути на перебіг хвороби та її наслідки.

Якщо у вас вже, на жаль, є неврологічні прояви остеохондрозу хребта, потрібно зупинитися і серйозно замислитися. Розвиток процесу можна зупинити. Якщо ви не будете витрачати час і сили для свого здоров'я, вам доведеться коли-небудь заплатити за це болем, відчаєм, ранньої безпорадною старістю.

Щоб уникнути загострення неврологічних проявів остеохондрозу хребта, необхідно виконувати наступні поради:

    1. Навчитися зменшувати навантаження на хребет у повсякденному житті: правильно стояти, сидіти, лежати, піднімати тяжкості.
    2. Обов'язково займатися щодня лікувальною фізкультурою для зміцнення м'язів спини і черевного преса, що підтримують хребет і беруть на себе частину навантаження.
    3. Уникати переохолоджень, перебування у вогкості і на протягах. При необхідності утеплювати поперек.
    4. Уникати інтоксикацій, що знижують захисні сили організму: куріння, споживання спиртних напоїв, грип, ангіна та інші.
    5. Слідкувати за масою тіла, не переїдати. Надмірна вага збільшує навантаження на хребет. Пам'ятайте, що маса тіла більше 90 кг є фактором ризику, тобто сприятливим чинником, для розвитку остеохондрозу хребта.
    6. Щотижня відвідувати баню, що є прекрасним способом очищення організму. Хороша парилка з віником рівноцінна глибокому масажу.
    7. Щомісяця проводити 7-10-денний профілактичний курс самомасажу спини. Масажуйте спину щітковими рукавичками, роликовим масажером, щітковим поясом або просто руками. Масажуйте руками при кожному зручному випадку, розтирайте і натискайте навіть через одяг. По можливості 2 - 4 рази на рік - курс масажу у кваліфікованого масажиста.
    8. Якщо вас чекає важка фізичне навантаження, надягніть попередньо (в положенні лежачи) спеціальний широкий шкіряний пояс штангіста або спеціальний корсет.

Якщо все ж після підйому тяжкості, переохолодження виник біль у спині, через яку важко рухатися, не лікуйте її домашніми засобами. Зверніться до невропатолога або викличте лікаря додому. Лікування, розпочате в перші дні, попередить подальше погіршення стану і зупинить хворобу.
... тут рулюю я, синку :)
ad_min
Администратор
 
Повідомлення: 694
З нами з: 06 травня 2008, 22:25

Повернутись в Профілактика захворювань

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron




Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets ЗАТ Укрпрофтур - ослуговування туристів та туристичні групи по всій Україні :: ЗАО Укрпрофтур - обслуживание туристов и туристических групппо всей Украине :: JSC UKRPROFTOUR - reception of tourists and tourist groups throughout Ukraine