Відпочинок на озері Cиневір - отдых на озере Синевир

Повноцінний відпочинок в Трускавці, це не тільки лікувально-профілактичні процедури, але, в першу чергу - нові враження.

Якщо вам набридло сидіти в номері і читати свою історію хвороби - поїхали з нами на шашлики чи на рибалку.
Правила форуму
Наша команда ТОВ «Агенція Трускавецькурорт» з радістю організує для Вас незабутній відпочинок на природі. З нас - транспорт, шашлик, вугілля, підготовка місця відпочинку (і все тільки після узгодження з вами), з вас - трохи грошей і гарний настрій.

Відпочинок на озері Cиневір - отдых на озере Синевир

Повідомлення ad_min від 22 липня 2010, 10:24

Синевирське озеро ("Морське око") - відвіку вважається найціннішим і найважливішим скарбом межигір’я. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря.

Зображення
Синевирське озеро - Морське око Карпат

Синевирське озеро утворилося після льодовикового періоду в результаті перекриття річкової долини зрушеннями. Западина заповнилася водою трьох гірських струмків. На даний час розмір озера і глибина, змінюються залежно від кількості опадів. Середня площа - 4-5 га, глибина - 8-10 метрів. Найглибша точка - 22 м. У прозорій холодній воді добре відчуває себе форель озерна, веселкова і струмкова. А навколо "Морського ока" красуються стрункі ялини, вік яких досягає 140-160 років. Можете бути впевнені – відпочинок в Синевирі Вам запам’ятається надовго…

Зображення

Народження природного національного парку Синевир неодмінно пов’язане з унікальним по своїй красі гірським озером під небесами із співзвучною назвою Синевир. Для збереження цього чарівного творіння природи в 1974 році був організований ландшафтний заповідник загальнодержавного значення "Синевирське озеро", а згодом в 1989 році - національний природний парк “Синевир”. Його площа складає 40 400 га, з них 5807 га відведено під заповідну зону.

Зображення

На межигір’ї Карпат щедро росте ожина, чорниця, брусниця, малина, суниця лісова і лісові горішки. Цими дарами природи можна поласувати, мандруючи горами, лісами і долинами. З лісової фауни тут зустрічаються олені і ведмеді, косулі і дикі кабани, вовки і рисі, лисиці і зайці і багато іншої звірини. З птахів найчастіше зустрічаються сови, дятли, глухарі, орли і інший птах...

Зображення

На сторінках нашого сайту Ви зможете підібрати для себе пансіонати, санаторії, бази відпочинку, готелі, приватний сектор не тільки в Синевирі, але і інших міст Карпат. Для полегшення організації відпочинку в Синевирі на сайті є прямі телефони і адреси розміщення.

Зображення
Місцеві колорити Закарпаття

Синевир знаменитий як туристичний центр – тут є куди піти і що подивитися. Саме це привертає сюди велику кількість туристів.
... тут рулюю я, синку :)
ad_min
Администратор
 
Повідомлення: 694
З нами з: 06 травня 2008, 22:25

Re: Відпочинок на озері Cиневір - отдых на озере Синевир

Повідомлення ad_min від 22 липня 2010, 10:31

Спасибо: Vad El' за сей прекрасный опус о местах в Западной Украине 8-)
... тут рулюю я, синку :)
ad_min
Администратор
 
Повідомлення: 694
З нами з: 06 травня 2008, 22:25


Повернутись в Активний відпочинок місто Трускавець, Трускавець курорт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron
Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets ЗАТ Укрпрофтур - ослуговування туристів та туристичні групи по всій Україні :: ЗАО Укрпрофтур - обслуживание туристов и туристических групппо всей Украине :: JSC UKRPROFTOUR - reception of tourists and tourist groups throughout Ukraine