Водоспад Воєводин, Водопад Воеводин, Waterfall Voevodin

Повноцінний відпочинок в Трускавці, це не тільки лікувально-профілактичні процедури, але, в першу чергу - нові враження.

Якщо вам набридло сидіти в номері і читати свою історію хвороби - поїхали з нами на шашлики чи на рибалку.
Правила форуму
Наша команда ТОВ «Агенція Трускавецькурорт» з радістю організує для Вас незабутній відпочинок на природі. З нас - транспорт, шашлик, вугілля, підготовка місця відпочинку (і все тільки після узгодження з вами), з вас - трохи грошей і гарний настрій.

Водоспад Воєводин, Водопад Воеводин, Waterfall Voevodin

Повідомлення ad_min від 21 липня 2010, 16:35

Водоспад Воєводін

Опис, як проїхати-пройти на водоспад Воєводин:

Зображення

Виїжджаємо на дорогу між Свалявою і Печеріним, звертаємо на Турью Поляну. У селі буде розвилка, на ліво більш асфальтована дорога, повертаємо направо, по ямках та горбках їдемо обережно. Далі з'являється знову асфальт. Їдемо до кінця асфальту (близько 4 км). Починається грунтова дорога, не скрізь нормальна, паркетник кілька разів повзав на череві. І такого щастя 5,5 км. Проїжджаємо 3 містка і відразу за третім паркуємось, бо далі тільки на фірі і на УАЗику можливо проповзти.

Зображення

Піша стежка йде навскоси ліворуч від дороги, повз мисливського красивого будиночка, і потихеньку йдемо, близько 2км вгору, в самісіньке серце гори. По дорозі зустрічаються дикі свині та інша живність :) так що потрібно бути максимально обережним та кмітливим!

Зображення

Зображення

Але дойшовши до кінця отримуємо максимальне задоволення!

Зображення

Зображення

Застереження: хотів здійнятися по водоспаду вгору, але вода настільки холодна, що дихання спирає, дійшов тільки до середини, отаке! 8-)
... тут рулюю я, синку :)
ad_min
Администратор
 
Повідомлення: 694
З нами з: 06 травня 2008, 22:25

Re: Водоспад Воєводин, Водопад Воеводин, Waterfall Voevodin

Повідомлення ad_min від 21 липня 2010, 16:39

Подяка Seaghost за таку цікаву оповідь та такі прекрасні матеріали!
... тут рулюю я, синку :)
ad_min
Администратор
 
Повідомлення: 694
З нами з: 06 травня 2008, 22:25


Повернутись в Активний відпочинок місто Трускавець, Трускавець курорт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron
Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets ЗАТ Укрпрофтур - ослуговування туристів та туристичні групи по всій Україні :: ЗАО Укрпрофтур - обслуживание туристов и туристических групппо всей Украине :: JSC UKRPROFTOUR - reception of tourists and tourist groups throughout Ukraine