Страусина ферма - галицьке ранчо-фазенда Білаки

Повноцінний відпочинок в Трускавці, це не тільки лікувально-профілактичні процедури, але, в першу чергу - нові враження.

Якщо вам набридло сидіти в номері і читати свою історію хвороби - поїхали з нами на шашлики чи на рибалку.
Правила форуму
Наша команда ТОВ «Агенція Трускавецькурорт» з радістю організує для Вас незабутній відпочинок на природі. З нас - транспорт, шашлик, вугілля, підготовка місця відпочинку (і все тільки після узгодження з вами), з вас - трохи грошей і гарний настрій.

Страусина ферма - галицьке ранчо-фазенда Білаки

Повідомлення ad_min від 22 липня 2010, 11:08

Екскурсія через міста Дрогобич та Самбір.

Приватний зоопарк «Білаки» - це страуси, ведмеді, олені, вовки, леви, тощо.

Приватний зоопарк «Білаки» знаходиться у Самборі, Львівської області. Він обов'язково починався із левів та з господаря пана Білака. Тут дійсно на фермі живуть леви, а також буйволи, грізлі, вовки і ще багато всякої живності.

Десять років тому, коли в Самбір приїхав цирк, у них була проблема - крихітного левеняти нічим годувати. Іван Іванович викупив нещасного дитинчати, годував молоком з пляшечки і возив з собою в машині - на задньому сидінні. Хутряна шапка була левеня «як кубельце».

Знайомі стали привозити - хто оленяти зі зламаною ніжкою, хто - худого вовченя. Зголоднілих ведмежат привезли. Він тварин лікував, відгодовував. І всім давав імена.

У одного товариша ціле стадо буйволів сторгуватися. Спас, можна сказати, тому що той був готовий у забій тварин здавати.

- Дай вушко, дай! - Стоячи біля клітки з левом, просив Білак. Лев впритул підходив до лозинам, лягав, підставляв вухо, щоб полоскотали. І починав гратися, перекидаємо на спину, кататися по підлозі від задоволення.

Ніколи ще в житті не бачила, щоб звірі так раділи.

Ось, наприклад, грізлі. Душевна, виявляється, створення. Іван Іванович обізветься до його, ведмідь бігом біжить на поклик, лапою підчіплює бляшане коритце і буквально простягає його Білак. Господар кладе в коритце шматочок хліба, грізлі легенько так спонукає годівницю до себе, з'їдає і знову подає. За другий порцією.

- Хлопці, не хочете побігати? - Запитує вовків. Ті як по команді стають в коло і починають бігати по клітці. Але як тільки їм говорять, мовляв, все, молодці, вистачить, - зупиняються і, по-моєму, навіть хвостами махають. Вражаюче, але всі тварини тут - спокійні і навіть добрі. Це тому, що живуть в ласці і доброті... 8-)

Джерело: матеріали статті Лідії ДЕНИСЕНКО
... тут рулюю я, синку :)
ad_min
Администратор
 
Повідомлення: 694
З нами з: 06 травня 2008, 22:25

Повернутись в Активний відпочинок місто Трускавець, Трускавець курорт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron
Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets ЗАТ Укрпрофтур - ослуговування туристів та туристичні групи по всій Україні :: ЗАО Укрпрофтур - обслуживание туристов и туристических групппо всей Украине :: JSC UKRPROFTOUR - reception of tourists and tourist groups throughout Ukraine